1 / 1

Lip Maestro Satin Lipstick

Variant:8
Pris: 550 kr
Du får 550 poäng som medlem
Med denna produkt får du fri leverans ·
Den nya, lätta och livfulla läppfärgen från Armani som känns som en andra hud. Den futuristiska läppfärgen är inspirerad av en mjuk silkeslen hud-mot-hud-känsla.

-

Den oväntade blandningen av två geler i en banbrytande teknologi gör triaden möjlig – färgeffekten hos ett stick, den vårdande effekten hos ett balm och känslan av en flytande produkt.

-

Upplev det oväntade med vår bästa färgvårdande teknologi. Allt-i-ett. Upplev nästa generations läppfärg.

-

När Lip Maestro Satin först appliceras skapar den en hud-mot-hud-liknande finish och ger samtidigt en intensivt återfuktande effekt. I den andra fasen ändras känslan och ger en unik, strålande och suddig finish med en kraftfull färgeffekt.

-

Kommer i en ny förpackning med en ny diamantformad applikator för en korrekt och precis applicering i ett drag. Upplev det oväntade med vår bästa färgvårdande teknologi. Allt-i-ett.
Använd applikatorn för att fördela läppfärg mitt på läpparna och gnid sedan läpparna mot varandra. Fördela med utåtgående rörelser med hjälp av applikatorn för att skapa en perfekt finish.

-

Dutta på med fingertopparna för att skapa en ljusare matt effekt. Använd Eye & Brow Maestro för att fylla i ögonbrynen och fullända din makeuplook.
Innehåll1 st
VarumärkenArmani
SerieLip Maestro
KategoriLäppstift
Visa alltArmani Läppstift
Visa alltLip Maestro Läppstift
Artikelnummer801191
EAN3614273749510
Tillverkare, EUGIORGIO ARMANI PARFUMS
14, rue Royale
75008 Paris
France
Tillverkare kontakt[email protected]

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundrecensioner

Bli först med att recensera denna produkt
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer