Spara 20%Köp för 600,-
1 / 1
Spara 20%Köp för 600,-

Vanilla Hand & Body Lotion

Variant:500 ml
Medlemspris
Pris: 116 kr
Original pris:145 kr
Spara 29,-
Pris per styck vid köp för min. 600,-

20% vid köp över 600 kr*

Du får 116 poäng som medlem

Handlas endast online

Ej tillgänglig

Fri leverans på köp över 199 kr ·
En lotion till händerna och kroppen med en behaglig doft av vanilj. En delikat, söt och feminin doft som passar till alla tillfällen. Massera in och njut av denna sköna lotion med lugnande oljor och återfuktande egenskaper. Den går snabbt in i huden utan att kännas kladdig.
Aqua, Paraffinum Liquidum, C13-15 Alkane, Cetearyl Alcohol, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Parfum, Glycerin, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Tetrasodium Edta, Propylparaben, Triethanolamine, Benzyl Alcohol

OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.

Innehåll1 stk
VarumärkenAlyssa Ashley
KategoriHandkräm & Handvård
Visa alltAlyssa Ashley Handkräm & Handvård
Artikelnummer94132053
EAN3495080777060
Tillverkare, EUPerris Group
5 Av. Des Citronniers, MC 98000, Monaco
MC 98000, Monaco Monaco
Monaco
Tillverkare kontakt[email protected]

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

5
Baserat på 3 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
53
40
30
20
10
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
E
Elizabeth, 34 år
4 v
FinemangTorkar snabbt in i huden, lite räcker långt. Luktar inte för starkt, lagomt av vanilj. Huden blir len och återfuktad och funkar bra även för mig med eksem.
M
Maija, 34 år
2 mån
Mjukgörande och väldoftande body lotionEn väldigt härlig och dryg body lotion som mjukgör och går lätt in i huden. Vaniljdoften är inte så stark, vilket jag kanske hade förväntat av den.
A
Anna
5 mån
Luktar exakt som parfymen, vaniljsocker och marshmallows, väldigt god! 🍦Till skillnad från parfymen håller sig doften kvar också.
Visar 3 av 3