Bara på KICKS
1 / 1
Pris: 399 kr
Du får 399 poäng som medlem
Slutsåld online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butik ·
Skäm bort dina läppar med Ultratint Lip Balm! I detta presentkit får du tre färgade läppbalsam i fjäderlätta nyanser av rött, orange och rosa: Cherry Blush, Warm Apricot och Pink Dust. Dina läppar kommer att älska de glansiga färgerna och fuktboostande ingredienserna i denna vårdande trio.
StorlekPresentask
BeautyAct
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

4.7
Betyg 4.7 av 5 stjärnor
Baserat på 3 recensioner
Recensera produkten

Dela dina åsikter med andra kunder

Välj ett betyg

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.

Recensioner från Sverige
  • S
    Saly
    22 år
    6 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Lip

    Jag tycker om de så fina

    Saly rekommenderar denna produkt
  • C
    Cajsa
    27 år
    6 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Snygg och återfuktande

    Superfina. Den rosa och röda hade kall underton vilket passade på mig. Den persikofärgade var lite för varm för mig men gav den till min svägerska som älskade den. Inte alls täckande utan mer som ett glans med lite färgton och återfuktande.

    Cajsa rekommenderar denna produkt
  • A
    Ann-Kristin
    57 år
    7 mån
    Betyg 4.0 av 5 stjärnor
    Bra kvalitet

    Fina stift, köpte detta set på nätet och blev ngt besviken på färgåtergivningen, två stift kommer jag inte att använda men det tredje blir ok. Kletar ej, återfuktar hyfsat, bättre än Lancomes dito. Fin hylsa.

    Ann-Kristin rekommenderar denna produkt