1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Baume de Rose All Over Oil Face & Body & Hair

Variant:100 ml
Pris: 779 kr
Udsolgt online

Ej tillgänglig

Denna ultimata 3-i-1 torrolja i sprayformat är en komplett multifunktionell produkt för ditt totala välbefinnande från topp till tå. Baume de Rose All-Over Oil kan användas på både ansikte, kropp och hår. Oljans unika blandning återfuktar intensivt och är djupt närande för ansikte och kropp och har en lugnande effekt på känslig hud, stärker och mjukar upp håret.

Formulerad med eteriskt vax från ros och rosenoljor för intensiv återfuktning. Antioxidanten vitamin-E arbetar för att bevara och skydda ansikte, kropp och hår. Extrakt av kamelia- och hibiskusolja stärker hårets, mjukar upp, lindrar torrhet och återställer glansen.

Få en mjuk och silkeslen hud och ett glänsande friskt hår samtidigt som du skämmer bort sinnena med en underbar doft av nyplockade rosor!

- Passar alla hudtyper
- 100% vegansk formula
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

Vær den første til at anmelde dette produkt
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer