Spara 25%
1 / 1
Färg:41 Petal Pop
Pris: 231,75 kr
Original pris:309 kr
Spara 77 kr

MAXAT med makeup ögon | läppar | naglar UPP TILL 30%

Du får 232 poäng som medlem
Utan parfym
Glans
Pop Longwear Lipstick Shine är ett hållbart läppstift som finns i olika nyanser och tre finishar för varje humör: Satin, Matt och Glans. Universalpassform för alla slags läppar och stilar.
Den erbjuder intensiv färg med inbyggd primer och är smidig att applicera. Ditt läppstift för hela dagen, varje dag!
Samma Formel. Ny Look.
De älskade Pop Lipstick-finisharna nu förpackat tillsammans för ett fräscht nytt utseende. Hitta dina favoritnyanser, samt helt nya nyanser också.

Det gör produkten:
Ett läppstift som kombinerar djup och intensiv färg med en inbyggd primer som säkerställer jämn applicering och komfort. Appliceras smidigt, vilket ger kraftigt pigmenterad färg som täcker från första penseldraget. Omfattande urval av nyanser som komplementerar varje hudton och erbjuder tre olika finishar för varierande tillfällen. Skapad för långvarig användning med upp till 8 timmars hållbarhet.

Dermatologiskt guidade lösningar.
Allergitestad.
100% parfymfri.
FinishGlans
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Inspiration

Hitta din nästa makeup look med KICKS Makeup Advisor

Kundrecensioner

4
Betyg 4.0 av 5 stjärnor
Baserat på 2 recensioner
Recensera produkten

Dela dina åsikter med andra kunder

Välj ett betyg

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.

Recensioner från Sverige
  • C
    Camilla
    49 år
    4 mån
    Betyg 3.0 av 5 stjärnor
    Håller inte mer än andra vanliga läppstift
    40 Cute Pop

    Blev otroligt besviken på detta läppstift för det håller inte alls länge. Får ta på nytt så fort jag druckit eller ätit nåt. Otroligt dåligt. Enda bra är att det inte torkar ut läpparna.

  • C
    Carina
    68 år
    9 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Perfekt läppstift
    33 Mocha Pop

    Fin lyster och lagom mycket färg.

    Carina rekommenderar denna produkt