
Spara 25%
1 / 1
Variant:60 ml
Pris: 599,25 kr
Spara 200,-
25% på hudvård
Behagligt lätt, lugnande och fuktgivande creme som inte känns fet. Den återfuktar och skyddar hudbarriären genom en dubbel försvarsmekanism som vårdar hudens naturliga bakterieflora med hjälp av prebiotika och ser till att epidermis håller sig stark och motståndskraftig. Den neurokosmetiska effekten bidrar till en omedelbar känsla av lindring och välbehag, något som särskilt uppskattas av personer med känslig och reaktiv hud. Innehåller 92 % ingredienser av naturligt ursprung. Vegansk formula.
Applicera varje dag, både morgon och kväll, på ren hud – antingen som enda creme eller efter serum. Massera in försiktigt tills cremen har absorberats helt av huden. För känslig och sensibiliserad hud som lätt blir röd.
| Innehåll | 1 st |
| Varumärken | Comfort Zone |
| Kategori | Dagkräm |
| Visa allt | Comfort Zone Dagkräm |
| Artikelnummer | 818860 |
| EAN | 8004608505891 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Sortera efter
I
Inga-Lill2023-06-24
Fantastisk. Går lätt in i huden som blir sammetslen.
S
Sara2018-08-05
Riktigt skön kräm som gör huden återfuktad samt mjuk. Perfekt under smink. Priset är lite dyrt för mängden man får men annars inget att klaga på.
Visar 2 av 2
