Nyhet
1 / 1
Nyhet

The Hydrating Routine Skincare Joys Gift Box

Pris: 890 kr
Du får 890 poäng som medlem

Handlas endast online

Slutsåld i butik

The Hydrating Routine Skincare Joys Gift Set är ett gåvoset som innehåller en sminkborttagning, ett serum, en ögonkräm och en dagkräm.

Vad den gör:
Perfectly Clean Cleanser/Mask är ett uppfriskande rengöringsskum som rengör huden skonsamt men effektivt. Gör att huden känns fräsch och balanserad.
DayWear Eye Cooling GelCreme ger en omedelbar uppfräschning för ögonområdet. Hjälper till att ljusa upp, minska svullnad och reducera synliga mörka ringar vid regelbunden användning.
Advanced Night Repair Serum hjälper huden att se slätare, mer ungdomlig och strålande ut – med en jämnare hudton.
DayWear Moisturizer SPF 15 ger intensiv återfuktning som varar i upp till 24 timmar – för en mjuk, fräsch och skyddad hud hela dagen.
StorlekPresentask
Innehåll1 st
Enhetspris890 kr/st
VarumärkenEstée Lauder
KategoriPresenttips & Presentaskar
Visa alltEstée Lauder Presenttips & Presentaskar
Artikelnummer1017805
EAN887167778498

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundrecensioner

Bli först med att recensera denna produkt
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer