
20%Köp för 600 kr
Bara på KICKS
1 / 1
MedlemsprisOriginal pris:89 kr
Pris: 71,20 kr
Spara 18 kr
Pris per styck vid köp för min. 600 kr
20% vid köp över 600 kr
Gäller fram tills söndag, Online only!
Fri leverans på köp över 199 kr ·
Kort och kompakt ögonskuggsborste perfekt att sota ut eyeliner med. Kan också användas för att sota ögonskugga för en perfekt sotig look. Perfekt för både övre och undre fransraden. Borsten går också att applicera concealer med.
Alla borstar från FLAER är veganska, tillverkade av återvunnet material och framtagna med största möjliga hänsyn och respekt för miljö.
Alla borstar från FLAER är veganska, tillverkade av återvunnet material och framtagna med största möjliga hänsyn och respekt för miljö.
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Recensera produkten
Betygsätt produkten och dela din upplevelse
Recensioner från Sverige
- NNatalia46 år7 månBetyg 2.0 av 5 stjärnorFör mjuk metall
Gick sönder efter 4 dagar i ryggsäcken för att metallen som håller borsten är jatte mjukt så den tappade formen
- SSarah20 år7 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorOtroliga borste
Detta märke på borstar är grymt. Bra kvalité för ett bra pris. Absolut värt att köpa, väldigt mjuka på ögonen och inget av borsthåren faller av när man tvättat de. Perfekt för en smokey eye
Sarah rekommenderar denna produkt - MMaria52 år7 månBetyg 1.0 av 5 stjärnorNjae...
Den här kommer jag inte överens med!
- AAaron25 år10 månBetyg 4.0 av 5 stjärnorGreat
My mom got this to smudge her eyeliner, works great.
Aaron rekommenderar denna produkt - VVeronica46 år1 årBetyg 5.0 av 5 stjärnorPerfekt storlek
Perfekt storlek för att sota ut min eyeliner med. Hög kvalité och bra pris som pris med Flaers borstar.
Veronica rekommenderar denna produkt - MMalin25 år1 årBetyg 5.0 av 5 stjärnorSuperbra
Använder denna för applicering av concealer då jag gillar en fastare borste när jag applicerar det. Tycker den funkar jättebra och lätt att jobba med
Malin rekommenderar denna produkt

