
3 för 2
Bara på KICKS
1 / 1
Variant:250 ml
3 för 2
Pris: 99 kr
Heta brands 3 för 2* - Mixa fritt
Gäller ej produkter på REA
Slutsåld online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butik ·
En rengöringsspray framtagen för att förenkla din makeup-rutin. Använd den här sprayen för snabb och enkel rengöring.
Spraya på borsthuvudet så många gånger som behövs. Svep borsten försiktigt över en handduk tills alla makeup-rester är avlägsnade.
Alcohol Denat., Isopropyl Alcohol, PPG-5-Ceteth-20
OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.
| Innehåll | 250 ml |
| Enhetspris | 396 kr/l |
| Varumärken | FLAER |
| Kategori | Borstrengöring |
| Visa allt | FLAER Borstrengöring |
| Artikelnummer | 1007388 |
| EAN | 7310642428401 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
J
Joline, 25 år1 mån.
Så bra!Väldigt bra produkt för en snabb rengöring av borstarna. Gillar den särskilt för ögonborstar mellan olika looks. Köper om och om igen.
N
Noor, 33 år1 mån.
Älskar bästaaaaSuper bra och snabb jag tänkte om den kommer försvinna ? Vet någon om den kommer tillbaka ??
A
Alice, 22 år3 mån
JättebraÄlskar att använda denna på borstar för att snabbt rengöra mellan tvättarna. Men absolut bäst för att förlänga livstiden på din beautyblender och få den att bli som ny!
N
Nicoline6 mån
VARNING! Helt värdelös produkt... tänkte att det var en vanlig borstrengöring men den luktar så stark så höll på att tuppa av. Går inte att använda inomhus. Och rengöra gör den inte heller. Riktigt slöseri med pengar..
Visar 4 av 21

