Spara 20%
1 / 1
Variant:25 ml
Pris: 79,20 kr
Spara 20,-
Upp till 30% på hudvård*
Handlas endast online
Ej tillgänglig
Fri leverans på köp över 199 kr ·
En vegansk universalkräm som mjukgör och återfuktar nariga läppar och torra hudområden. Den rika salvliknande krämen berikad med vitamin E lugnar och skyddar känslig och stressad hud. Squalane och naturligt kokosextrakt ser till att huden bibehåller fuktbalansen, bidrar till att bevara hudens elasticitet och lugna irriterad hud.
• Reparerande salva för torr, sprucken hud på läppar och andra hudpartier
• Berikad med (vitamin E) som vårdar och stöder läkning av huden
• Fuktar huden precis där det behövs
• Reparerande salva för torr, sprucken hud på läppar och andra hudpartier
• Berikad med (vitamin E) som vårdar och stöder läkning av huden
• Fuktar huden precis där det behövs
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesKundrecensioner
M
Malin, 31 år3 mån
Inte imponeradTyvärr blev jag besviken på den här produkten. Ville använda den på mina torra läppar men tyckte inte alls att läpparna blev återfuktade och mjuka. Kommer ej köpa igen tyvärr.
J
Josefine1 år
Vart så taggad på denna men tyckte inte om doften alls, luktar gammalt smör typ och den är så fet att man blir helt kladdig och flottig, älskar hickap i övrigt men detta var inget för mig, samt att min kork inte vill stänga sig utan åker upp igen :/
Visar 2 av 2

