1 / 1
Vanilla Fudge Dry Shampoo
Variant:150 ml
Nice Price
Pris: 89 kr
Fri leverans på köp över 199 kr ·
Vanilla Fudge Dry Shampoo är ett väldoftande torrschampo som fräschar upp ditt hår mellan tvättarna. Det ger textur och en lätt volymeffekt till håret. Torrschampot fungerar för alla hårtyper och hjälper till att avlägsna olja och smuts i hårbotten. Lämnar ditt hår fräscht under hela dagen. Doft av karamell/kola och vanilj. 100% vegansk.
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
M
Monika, 48 år4 d
BraÄr jätte nöjd
A
Angelica1 år
Upplever inte att den gör något, jämfört med alla andra av IWs torr schampo så är denna absolut den sämsta av dem. Luktar gott men gör absolut inte det den ska som torr schampo. Köp en annan är min rekommendation.
S
Sara1 år
Nja… Lägg pengarna på något annat. God doft, men håret blir nästan kladdigare efter än innan du sprayat. I varje fall på mig.
M
Milla2022-08-19
Älskar detta torrschampo! Otroligt söt och mysig doft, en blandning av vanilj och karamell enligt mig. Utöver att lukta fantastiskt gör den sitt jobb utmärkt också - ger volym, fräschör och bidrar till att håret känns omedelbart renare :)
Viser 4 af 4

