25% Multi DEAL
1 / 1
25% Multi DEAL
Pris: 251,25 krSpara 84 kr
Priset gäller när du köper 2 valfria produkter.
Utan kampanj: 335 kr

Multi Deal! Huvård ansikte & kropp UPP TILL 30%*

Se hela erbjudandet
Slutsåld online

Ej tillgänglig

Lancôme Hydra Zen Hudvårdsset 2023 - är ett startkit för att få igång din hudvårdsrutin och passar dig som söker lite extra fukt.

-

Setet är ett startset och innehåller: Advanced Génifique Serum 10ml, Confort Galatee 50ml, Confort Tonique 50ml, Hydra Zen Gelcreme 15ml

-

* Hydra Zen Gelcreme: återfuktar intensivt så att huden känns fräsch, mjuk och slät. Med sin blandning av extrakt från ros, pion, moringa och salicylsyra hjälper denna lugnande ansiktscreme till att synligt reducera rodnad och glåmig hud och ger strålande lyster.

-

* Advanced Génifique Serum: Stärkande och fuktgivande serum som boostar hudens lyster

-

* Confort Galatee: en rik rengöringsmjölk för torr hud, som avlägsnar makeup och orenheter. Berikad med honung, och extrakt från sötmandel. Avlägsnas med en kleenex eller fuktad bomullsrondell. Lämnar huden med en behaglig känsla, ren och silkesmjuk.

-

* Confort Tonique: en skintonic för torr hud, som gör rengöringsritualen komplett. Utformad med en formula berikad med fukt och akaciahonung. Huden lämnas mjuk och behaglig.
HudtypAlla hudtyper
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

Bli först med att recensera denna produkt

Betyg­sätt produkten och dela din upplevelse

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.