1 / 1
Deep Cleansing Detox Conditioner
Storlek:100 ml
Pris: 149 kr
Handlas endast online
Ej tillgänglig
Fri leverans på köp över 199 kr ·
Curly Girl
Ett lätt och mjukt balsam som verkar balanserande och bevarande. Förstärker effekterna från Deep Cleansing – Detox Shampoo. Det låga antalet ingredienser gör håret mjukt och lättkammat utan att påverka effekten av detoxschampot. Vårdar hårets längder så att effekten av schampot sitter i längre. Producerad i Sverige. Vegansk.
| Egenskaper | Uppmjukande, Återfuktande |
| Hårtyp | Normalt hår, Fett hår |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesKundrecensioner
S
Sara, 52 år2 v
Tar slut snabbtEn bra kur. Har provat andra detox produkter, men återkommer till den här. Använder schampot i samma serie. Det är drygt och räcker betydligt längre än balsamet som alltid tar slut först. Skulle gärna se en inpackning i serien.
A
Anna2020-11-06
Använder denna ihop med Detox balsamet 1 gång varannan månad. Man känner verkligen att håret blir rent. Använder en del torrshampo i mitt hår som jag tycker är svårt att få bort. Upplever att man får håret rent ordentligt med dessa.
Visar 2 av 2
