
Spara 25%
Bara på KICKS
1 / 1
Färg:Pink Touch
Pris: 141,75 kr
Spara 47 kr
MAXAT med makeup ögon | läppar | naglar UPP TILL 30%
Den här vårdande läppoljan ger mycket glans och med sin mjuka formula känns den lätt och naturlig på läpparna utan att kladda. Oljan är berikad med hyaluronsyra som är mjukgörande och hjälper till att återfukta torra läppar. Läppoljan har en lätt hint av färg, för att ytterligare förstärka en naturligt glossig look. Använd den som den är, eller applicera den ovanpå t ex ditt läppstift för lite extra glans. Vegansk och tillverkad i Italien.
-
BeautyAct levererar hudvårdande och multi-funktionell makeup anpassad för en aktiv livsstil.
-
BeautyAct levererar hudvårdande och multi-funktionell makeup anpassad för en aktiv livsstil.
BeautyAct
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration
Kundrecensioner
Recensera produkten
Dela dina åsikter med andra kunder
Recensioner från Sverige
- JJenny53 år1 mån.Cherry UpBetyg 5.0 av 5 stjärnor
Verifierat köp
Bästa läppoljanKöpt om denna flera gånger. Bästa färgen & kladdar inte . Smakar lite men smakar gott . Återfuktande & slår många dyrare alternativ. Sitter helt ok. Inte longlasting men ok för en läppolja!
Jenny rekommenderar denna produkt - SSara32 år2 månCherry UpBetyg 4.0 av 5 stjärnor
Verifierat köp
Härlig på läpparnaHärlig olja som återfuktar och inte klibbar på läpparna. Hade önskat att den gav något mer färg, därav fyra stjärnor.
Sara rekommenderar denna produkt - SSanja21 år6 månReady Or NotBetyg 4.0 av 5 stjärnorbra
Bra, men finns bättre tkr jag
Sanja rekommenderar denna produkt - JJessie36 år7 månCherry UpBetyg 5.0 av 5 stjärnorBästa läppoljan
Bra återfuktning, ligger kvar bra på läpparna utan att vara kladdig. Lagomt mycket färg och lagomt mycket lukt. Har alltid en ny i väskan när den gamla börjar ta slut för att inte råka bli utan!
Jessie rekommenderar denna produkt - MMoa26 år8 månPink TouchBetyg 4.0 av 5 stjärnorSkön
Känns bra på läpparna, vet inte hur mycket den gör men den är fin och känns bra.
Moa rekommenderar denna produkt - EEdit17 år10 månReady Or NotBetyg 5.0 av 5 stjärnorSuperfin lipoil!!
Helt perfekt lipoil. Lite tjockare men känns inte kladdig på läpparna. Håller länge och har ett superfint glans. Köpt om den flera gånger och kommer förutsätta att göra det. Rekommenderar verkligen!
Edit rekommenderar denna produkt





