1 / 1
Storlek:120 ml
Pris: 1 940 kr
Du får 1940 poäng som medlem
En förtrollande nektar av citrus och sammetslena frukter. Alliansen av ett blommigt och girigt ackord. En beroendeframkallande och fängslande doft.

DOFTFAMILJ:
BLOMMIG / FRUKTIG

HUVUDNOTER:
Frukter och sött godis.
HJÄRTNOTER:
Jasmin och ros, viol, ambergris.

BASNOTER:
Sandelträ, vanilj, vit mysk.

Om Mancera:
Mancera blandar västerländska och österländska influenser med fransk förfining och skapar extraordinära parfymer som står sig genom tiderna. I ett unikt samarbete mellan en far och hans dotter orkestrerar Mancera en visuell och olfaktorisk dans som tar dig med på en resa till kanten av avlägsna länder där myter föds och framtiden ritas.
FormSpray
DoftfamiljBlommig
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

5
Betyg 5.0 av 5 stjärnor
Baserat på 1 recensioner
Recensera produkten

Dela dina åsikter med andra kunder

Välj ett betyg

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.

Recensioner från Sverige
  • O
    Olivia
    25 år
    11 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    ÄLSKAR!

    Så himla härlig doft! Den är mjuk och välbalanserad vilket gör att den är både frisk (blommig och citrus) men också rundad i doften med hjälp av mysken, sandelträ och vaniljen. Varken för söt, eller för blommig, en stor flaska och håller lääänge på huden.

    Olivia rekommenderar denna produkt