
1 / 1
Grippy Serum Primer
Storlek:30 ml
Pris: 199 kr
Slutsåld online
Ej tillgänglig
Utan parfym
Naturlig
Grippy Serum Primer är en vattenbaserad serum-primer som gör att sminket sitter på plats hela dagen. Liquid-to-grip-effekt omvandlas från flytande formula till primer som "griper fast" din makeup för ett resultat som håller hela dagen. Berikad med 2 % niacinamid för att fylla huden med fukt. Denna mångsidiga primer passar perfekt för alla tillfällen, från en naturlig vardagslook till en mer dramatisk kvällsmakeup. Använd den innan foundation för att skapa en perfekt bas för din makeup. Primern slätar ut huden och förlänger hållbarheten på din foundation. Oavsett om du ska på fest, möte eller bara vill känna dig extra fräsch, ger Grippy Serum Primer dig en felfri bas som håller hela dagen.
• Formula som smälter in i huden
• Upp till 24 timmars* hållbarhet
• Liquid-to-grip-effekt
• Utan parfym
• Vegansk formula**
*Självbedömning, 116 personer
**Utan ingredienser av animaliskt ursprung
• Formula som smälter in i huden
• Upp till 24 timmars* hållbarhet
• Liquid-to-grip-effekt
• Utan parfym
• Vegansk formula**
*Självbedömning, 116 personer
**Utan ingredienser av animaliskt ursprung
| Finish | Naturlig |
| Finish | Satin |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Recensera produkten
Dela dina åsikter med andra kunder
Recensioner från Sverige
- RRebecca37 år1 mån.Betyg 5.0 av 5 stjärnorBra primer
Dem här primern funkar väldigt bra. Makeupen sitter och håller under dagen. Ända stället där makeupen bryts ner på mej är där mina glasögon sitter men det är sånt som man får räkna med bär man har glasögon. Tycker den här primern är bra budget alternativ mot Milks Hydro Grip primer.
Rebecca rekommenderar denna produkt - 2 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorGlans!
Make upen sitter som berg- nöjd!
rekommenderar denna produkt - EEbba21 år2 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorMY BABY
Köper om och om igen. Inte nog med att den ger en otroligt fin finish, den håller sminket bra på plats. Hyn ser återfuktad och fräsch ut, och det är ändå lätt att applicera ovanpå utan att förstöra denna effekt (till skillnad från vissa andra överdrivet grippy primers...)
Ebba rekommenderar denna produkt - SSaga20 år3 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorWow
Wow!! Älskar denna!!
Saga rekommenderar denna produkt - MMoa17 år3 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorÄlskar
Denna primern är min topp 1. ÄLSKAR DEN
Moa rekommenderar denna produkt - AAnela38 år5 månBetyg 4.0 av 5 stjärnorBra serum
Den Funkar utmärkt
Anela rekommenderar denna produkt


Vill du titta på videon?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies