1 / 1
Storlek:30 ml
Pris: 199 kr
Slutsåld online

Ej tillgänglig

Utan parfym
Naturlig
Grippy Serum Primer är en vattenbaserad serum-primer som gör att sminket sitter på plats hela dagen. Liquid-to-grip-effekt omvandlas från flytande formula till primer som "griper fast" din makeup för ett resultat som håller hela dagen. Berikad med 2 % niacinamid för att fylla huden med fukt. Denna mångsidiga primer passar perfekt för alla tillfällen, från en naturlig vardagslook till en mer dramatisk kvällsmakeup. Använd den innan foundation för att skapa en perfekt bas för din makeup. Primern slätar ut huden och förlänger hållbarheten på din foundation. Oavsett om du ska på fest, möte eller bara vill känna dig extra fräsch, ger Grippy Serum Primer dig en felfri bas som håller hela dagen.

• Formula som smälter in i huden
• Upp till 24 timmars* hållbarhet
• Liquid-to-grip-effekt
• Utan parfym
• Vegansk formula**

*Självbedömning, 116 personer
**Utan ingredienser av animaliskt ursprung
FinishNaturlig
FinishSatin
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Inspiration

Hitta din nästa makeup look med KICKS Makeup Advisor

Kundrecensioner

4.6
Betyg 4.6 av 5 stjärnor
Baserat på 16 recensioner
88% av kunderna rekommenderar produkten
Recensera produkten

Dela dina åsikter med andra kunder

Välj ett betyg

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.

Recensioner från Sverige
  • R
    Rebecca
    37 år
    1 mån.
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Bra primer

    Dem här primern funkar väldigt bra. Makeupen sitter och håller under dagen. Ända stället där makeupen bryts ner på mej är där mina glasögon sitter men det är sånt som man får räkna med bär man har glasögon. Tycker den här primern är bra budget alternativ mot Milks Hydro Grip primer.

    Rebecca rekommenderar denna produkt
  • 2 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Glans!

    Make upen sitter som berg- nöjd!

    rekommenderar denna produkt
  • E
    Ebba
    21 år
    2 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    MY BABY

    Köper om och om igen. Inte nog med att den ger en otroligt fin finish, den håller sminket bra på plats. Hyn ser återfuktad och fräsch ut, och det är ändå lätt att applicera ovanpå utan att förstöra denna effekt (till skillnad från vissa andra överdrivet grippy primers...)

    Ebba rekommenderar denna produkt
  • S
    Saga
    20 år
    3 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Wow

    Wow!! Älskar denna!!

    Saga rekommenderar denna produkt
  • M
    Moa
    17 år
    3 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Älskar

    Denna primern är min topp 1. ÄLSKAR DEN

    Moa rekommenderar denna produkt
  • A
    Anela
    38 år
    5 mån
    Betyg 4.0 av 5 stjärnor
    Bra serum

    Den Funkar utmärkt

    Anela rekommenderar denna produkt