1 / 1
Splashgrafik med texten 'nice price'

Lash Sensational Sky High Mascara

Variant:Very Black
Nice Price
Pris: 149 kr
Du får 149 poäng som medlem
Fri leverans på köp över 199 kr ·
Volym
Längd
Ej vattenfast
Upplev fylligare ögonfransar med oändlig längd med populära Maybelline New York Lash Sensational Sky High Mascara Black. En förlängande mascara för känsliga ögon, testad under oftalmologisk kontroll. Med en flexibel borste separerar du varje frans och klär in dem i en svart formula med bambuextrakt. Lämnar fransarna med en fjäderlätt känsla. Få långa ögonfransar med ett fylligt resultat med Sky High Mascara!

• En förlängande mascara för känsliga ögon.
• Testad under oftalmologisk kontroll.
• Ger fylligare ögonfransar med oändlig längd.
• En flexibel borste separerar varje frans.
• Svart formula med bambuextrakt.
• Lämnar fransarna med en fjäderlätt känsla.
EgenskaperLängd, Volym, Ej vattenfast
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Inspiration

Hitta din nästa makeup look med KICKS Makeup Advisor

Kundrecensioner

3.9
Baserat på 565 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
5269
4110
374
259
153
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
E
Elin, 48 år
1 v
Very Black
Du kar för såväl ung som gammalBillig men håller bra. Testa om du inte gjort. Mycket bättre än tex Lancome tycker jag.
E
Elin, 35 år
1 v
Cosmic Black
Väldigt bra!Förvånad hur bra den var men kan smula sig lite. Men som jag oftast tycker så är en nyöppnad mascara inte som bäst, oftast efter 2 veckor blir det bättre resultat så den inte är lika vattning.
F
Felicia, 37 år
1 v
Very Black Waterproof
Höll en hel begravningJag köpte den här för att ha på en begravning. Sminkade mig på morgonen, grät non-stop till sent på kvällen. Mascaran rörde sig inte ur fläcken. 10 av 10 poäng. Jag är imponerad.
A
Ann-Christin, 56 år
1 mån.
Very Black
UruselDen var klibbig och klampade ihop fransarna
Visar 4 av 565