1 / 1
Storlek:30 ml
1.495 kr
Du får 1495 poäng som medlem
Pardon är doften av den äkta gentlemannen, skapad för att väcka tidlös elegans och charm. Inspirerad av adelns essens fångar den de raffinerade gesturerna och handlingarna hos en man som alltid är förberedd, oavsett omständigheter, och bär sig själv med heder. En sann gentleman talar genom sina handlingar och utstrålar sofistikation i varje detalj – från silkeskravatter till skräddarsydda kostymer.
Denna doft hyllar manlig grace och konsten att leva med stil. Pardon är en doft för den som gör intryck med sin integritet och smak, och alltid lämnar ett bestående avtryck av elegans.
Locket är tillverkad av den värdefulla briarträet, traditionellt använd för lyxiga pipor och bilinteriörer, ett material som kräver över ett och ett halvt års arbete för att skapa.
0

OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.

Innehåll1 stk
VarumärkenNasomatto
KategoriParfum
Visa alltNasomatto Parfum
Artikelnummer94136641
EAN8717774840290

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundrecensioner

5
Baserat på 1 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
51
40
30
20
10
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
Sortera efter
A
Andre
5 d
Fantastisk köpte blint bara av saker jag hörde på internet, fantastisk doft mycket bärbar och inte för skrikig absolut stark doft men bara rent av härlig
Visar 1 av 1