Värde 1 206 kr
1 / 1
Värde 1 206 kr

Libre Eau de Parfum 50 ml Gift Box

Pris: 1 499 kr
Slutsåld online

Ej tillgänglig

Yves Saint Laurent Beauty bjuder in dig att omfamna frihet och couture-elegans under julen 2025 med ett exklusivt Libre Eau de Parfum-julpaket. Detta set presenteras i en lyxig förpackning i borstat guld och innehåller den djärvt blommiga lavendel Libre Eau de Parfum i storlekarna 50 ml och 7,5 ml, tillsammans med en elegant Yves Saint Laurent couture-spegel för sofistikerad användning när du är på språng.

Ingredienser:
Libre har noter av mandarin, neroli, jasmin sambac och marockansk apelsinblomma som lindas in i sensuell lavendel och förkroppsligar essensen av en stark kvinnlighet och friheten att leva djärvt.

Hur den används:
Spreja Libre Eau de Parfum på pulspunkter som handleder, hals och dekolletage för att omsluta dig av den djärva blomdoften.

Rekommendation för användning:
Använd Yves Saint Laurent couture-spegeln för skönhetsfix och touch-ups när du är på språng. Förvara 7,5 ml-flaskan i handväskan för enkel doftuppdatering under hela dagen.
StorlekPresentask
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

5
Betyg 5.0 av 5 stjärnor
Baserat på 3 recensioner
Recensera produkten

Dela dina åsikter med andra kunder

Välj ett betyg

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.

Recensioner från Sverige
  • H
    Helena
    53 år
    8 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Älskar en ny favorit doft!! 😍👌🏻

    Fått många komplimanger för doften som inte luktar för starkt men är helt ljuvlig!!! 🥰 Den lilla parfymen är perfekt när man åker bort och spegel är bra att ha med i handväskan. Lyxigt!

    Helena rekommenderar denna produkt
  • M
    Merve
    25 år
    9 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Så himla fint

    Parfymen har använt så mycket bara köpte för spegeln 🤩🤩😍för Parfymen behöver inte prata om, om ni älskar er köp köp

    Merve rekommenderar denna produkt
  • M
    Maria
    48 år
    9 mån
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    Luktar godis

    Har fått många fina komplimanger när jag använde denna. Luktar mycket gott!

    Maria rekommenderar denna produkt