Spara 20%Köp för 600,-
1 / 1
  • Vill du titta på videon?
    Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
Spara 20%Köp för 600,-

Pink MOLéCULE 090.09 EdP

Endast 20345d.:21t.:59m.:59s. kvar - Se hela erbjudandet

Medlemspris
1.112 kr1.390 krSpara 278,-
Du får 1112 poäng som medlem
20% vid köp över 600 kr.
I en tolkning av de nordiska elementen kombinerat med rosa champagne skapar Zarkoperfume PINK MOLéCULE 090.09 en känsla av en varm vårbris, ihop med doften av havet och mörka danska träslag. En oskuldsfull doft som utstrålar renhet, men med starka sensuella undertoner- som rosa champagne. PINK MOLéCULE är en feminin parfym med noter av fläder, aprikos, svart orkidé, mahogny och träackord, som är näst intill mineralisk, då den går från toppnot direkt till basnot. Rosa champagne à la Nordic. Toppnoter: Fläder, Aprikos, Svart orkidé, Rosa molekyler (doft av champagne) Hjärtnoter: - Basnoter: Mahogny, Gräddackord, Mörka träackord Samtliga produkter från Zarko är veganska.
FormSpray
DoftfamiljBlommig
Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Citral, Citronellol, Eugenol, Famesol, Geran, lsoeugenol, llmonene, llnalool, Alpha - lsomethyl lonone

OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.

Innehåll100 ml
Enhetspris11.120 kr/l
VarumärkenZARKOPERFUME
SeriePINK MOLéCULE
KategoriEau de Parfum
Visa alltZARKOPERFUME Eau de Parfum
Visa alltPINK MOLéCULE Eau de Parfum
Artikelnummer718288
EAN5712598000052

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundrecensioner

4.7
Baserat på 42 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
536
43
31
21
11
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
Sortera efter
J
Julia
2 mån
100 ml
Det här är min absoluta favoritparfym! Tycker doften är unik, fräsch och helt enkelt underbar. Har aldrig tidigare stött på en parfym som liknar denna. Älskar den!
V
Virre
2 mån
100 ml
Den perfekta sommardoften! Parfymen är fräsch, feminin, lätt och alldeles ljuvlig. Har aldrig fått så mycket frågor om vad jag har för parfym på mig, som när jag bär denna. En ny favoritparfym!
C
Christel
10 mån
100 ml
Luktar så Gott😍
V
Veronica
10 mån
100 ml
Den första Zarkodoften för mej va denna och jag föll handlöst för den!! Luktar så fräscht!
Visar 4 av 42