1 / 1
- Vill du titta på videon?Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
I en tolkning av de nordiska elementen kombinerat med rosa champagne skapar Zarkoperfume PINK MOLéCULE 090.09 en känsla av en varm vårbris, ihop med doften av havet och mörka danska träslag. En oskuldsfull doft som utstrålar renhet, men med starka sensuella undertoner- som rosa champagne. PINK MOLéCULE är en feminin parfym med noter av fläder, aprikos, svart orkidé, mahogny och träackord, som är näst intill mineralisk, då den går från toppnot direkt till basnot. Rosa champagne à la Nordic. Toppnoter: Fläder, Aprikos, Svart orkidé, Rosa molekyler (doft av champagne) Hjärtnoter: - Basnoter: Mahogny, Gräddackord, Mörka träackord Samtliga produkter från Zarko är veganska.
Form | Spray |
Doftfamilj | Blommig |
Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Citral, Citronellol, Eugenol, Famesol, Geran, lsoeugenol, llmonene, llnalool, Alpha - lsomethyl lonone
OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.
Innehåll | 50 ml |
Enhetspris | 19.800 kr/l |
Varumärken | ZARKOPERFUME |
Serie | PINK MOLéCULE |
Kategori | Eau de Parfum |
Visa allt | ZARKOPERFUME Eau de Parfum |
Visa allt | PINK MOLéCULE Eau de Parfum |
Artikelnummer | 789828 |
EAN | 5712590000968 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundrecensioner
Sortera efter
J
Julia2 mån
100 ml
Det här är min absoluta favoritparfym! Tycker doften är unik, fräsch och helt enkelt underbar. Har aldrig tidigare stött på en parfym som liknar denna. Älskar den!
V
Virre2 mån
100 ml
Den perfekta sommardoften! Parfymen är fräsch, feminin, lätt och alldeles ljuvlig. Har aldrig fått så mycket frågor om vad jag har för parfym på mig, som när jag bär denna. En ny favoritparfym!
C
Christel9 mån
100 ml
Luktar så Gott😍
V
Veronica9 mån
100 ml
Den första Zarkodoften för mej va denna och jag föll handlöst för den!! Luktar så fräscht!
Visar 4 av 42