
Spara 10%Köp för 600,-
1 / 1
Färg:01
MedlemsprisOriginal pris:550 krPris per styck vid köp för min. 600,-
Pris: 495 kr
Spara 55,-
10% extra vid köp över 600 kr*
Med denna produkt får du fri leverans ·
Återfuktande
Glans
Prisma Glass täcker läpparna med maximal glans och återfuktning i ett enda svep för att framhäva och släta ut läpparna samtidigt som den ger en skir färgnyans. Den otroligt behagliga formulan smälter in i läpparna och ger dem en mjuk och fyllig look utan någon klibbig känsla.
-
Denna olja-i-läppglansformula med 15 % skvalan ger upp till 24 timmars fukt* och hjälper till att förbättra läpparnas struktur över tid. Läpparna ser friskare och spänstigare ut. Produkten är lämplig för känsliga läppar.
-
*Instrumentellt test med 29 frivilliga
-
Denna olja-i-läppglansformula med 15 % skvalan ger upp till 24 timmars fukt* och hjälper till att förbättra läpparnas struktur över tid. Läpparna ser friskare och spänstigare ut. Produkten är lämplig för känsliga läppar.
-
*Instrumentellt test med 29 frivilliga
| Hudtyp | Normal |
| Egenskaper | Återfuktande |
| Form | Flytande |
| Finish | Glans |
| Finish | Glossy |
Applicera på mitten av över- och underläpparna och svep sedan från sida till sida. Prisma Glass kan användas separat, ovanpå ett läppstift eller som en highlighter som upplevs som ett balm.
| Innehåll | 1 st |
| Enhetspris | 495 kr/st |
| Varumärken | Armani |
| Kategori | Läppglans |
| Visa allt | Armani Läppglans |
| Artikelnummer | 825476 |
| EAN | 3614274154368 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Bli först med att recensera denna produkt
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer 
