Spara 10%Köp för 600,-
1 / 1
Spara 10%Köp för 600,-

Aqua+ Nectar In Drops

Variant:30 ml
Medlemspris
Pris: 490,50 kr
Original pris:545 kr
Spara 55,-

Pris per styck vid köp för min. 600,-

10% extra vid köp över 600 kr*

Du får 491 poäng som medlem
Med denna produkt får du fri leverans ·
Intensivt återfuktande serum. Passar alla hudtyper, speciellt för fuktfattig och torr hud. Förbättrar även hudens elasticitet och spänst. Innovationen i linjen är Hydra Intensive Complex - ett samspel mellan aktiva ingredienser som verkar på hudens alla lager, både på ytan och på djupet, för att förbättra hudens förmåga att skapa fuktreserver och bevara hudens naturliga funktioner. Complexet innehåller: 3D- och hyaluronsyra med låg molekylär vikt som successivt frigör vatten, granatäppleextrakt, koffein, murreva, rismjölk, pantenol, vitt teextrakt, jojobaolja och kokosnötolja.
Vegansk formula.
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Inspiration

Skin Analytics: Hitta rätt hudvård för din hud

Kundrecensioner

5
Baserat på 3 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
53
40
30
20
10
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
B
Bodil
1 år
Väldigt bra serum . Återfuktar perfekt . Kommer att köpa igen
M
Madeleine
2020-04-14
Fantastiskt bra serum som tas upp av huden och återfuktar direkt utan att kladda. Svag doft vilket är perfekt för den känsliga hyn i ansiktet.
J
Josefine
2020-03-31
Känns som man applicerar silke i ansiktet! Doftar gott och man känner sig återfuktad. En av de bästa fukt-serumen jag provat.
Visar 3 av 3