
1 / 1



- Vill du titta på videon?Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
Hypnotic Poison EdT
Storlek:20 ml
Pris: 575 kr
Med denna produkt får du fri leverans ·
Hypnotic Poison är inte en doft du bär, det är en doft som bär dig. Med Hypnotic Poison har House of Dior skapat en magnetisk och sensuell doft, en modern perfymlegend. Den kraftfulla och otroligt sensuella orientaliska doften kommer nu i en ny roller pearl-flaska. Den strålande och spännande glasflaskan har en fin pärla upptill för ett nytt smidigt sätt att applicera doften. När du vill applicera lite mer doft under dagen, som ett komplement till din parfym eller när du är på språng är Hypnotic Poison Roller-Pearl Eau de Toilette en helt fantastisk, oumbärlig produkt.
| Doftfamilj | Amber |
#13270/A ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, BHT, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.
| Innehåll | 20 ml |
| Enhetspris | 28 750 kr/l |
| Varumärken | DIOR |
| Serie | POISON |
| Kategori | Poison |
| Visa allt | DIOR Poison |
| Visa allt | POISON Poison |
| Artikelnummer | 759399 |
| EAN | 3348901445108 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesKundrecensioner
S
Sandra, 37 år1 mån.
30 ml
Magisk gourmand doftMin signaturdoft höst 🍂 och vinter. Varm, djup och sensuell!
J
Jessica, 37 år2 mån
20 ml
Perfekt i väskan.Riktigt god doft och perfekt storlek för att ha i väskan.
U
Ulrika, 54 år3 mån
30 ml
Varje dag i 27år!Hur tråkig är jag? Inser att jag haft samma doft varje dag i 27 år, helt galet. Har varit o luktat på andra parfymer för att köpa ny men hamnar alltid på samma. Tack för att doften är så härlig. Känns som jag!
C
Christmaspaw, 29 år4 mån
30 ml
Dofta mjukDetta har blivit min favorit parfym pga dofta soft ❤️
Visar 4 av 42
