1 / 1
Variant:Cocoa & Fig
Pris: 199 kr
Du får 199 poäng som medlem
Slutsåld online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butik ·
Florence by Mills har skapats med kärlek av Millie Bobby Brown (aka Mills) och handlar om att definiera våra egna villkor inom skönhet. Florence By Mills ger dig hudvård och makeup som är rolig, vegansk och enkel att använda!

Oh Whale! Lip Balm är ett skirt läppbalsam som sveper in läpparna i ett lager av fukt med läppnärande oljor medan sheasmör försluter allt för att hålla dina läppar glada i timmar. Passar alla hudtyper.

· Läppbalsam som inte klibbar
· Återfuktning med en skir finish
· Närande oljor

Innehåller en kombination av jojobafröolja som ger näring och återfuktar läpparna samt avokadoolja som håller läpparna mjuka och släta. Lugnande sheasmör hjälper till att låsa in fukt i huden.
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Inspiration

Skin Analytics: Hitta rätt hudvård för din hud

Kundrecensioner

2.5
Baserat på 2 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
50
41
30
20
11
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
D
Daria
1 år
Guava & Lychee
Bra läppbalsam med färg.
A
Anna
2023-09-10
Guava & Lychee
Otroligt dålig produkt. Känns inte återfuktande över huvud taget. En svag men inte god smak har den också.
Visar 2 av 2