Spara 25%
1 / 1




- Vill du titta på videon?Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
Variant:150 ml
Pris: 126,75 kr
Spara 42,-
25% på hudvård
Handlas endast online
Slutsåld i butik
Exfolierande
Ett härligt krämig och rik kroppsskrubb som exfolierar huden till sammetslen perfektion! Resultatet är en underbart mjuk hud med jämn struktur och strålande lyster. En milt exfolierande mix av antioxidantrika vindruvskärnor och krossade aprikoskärnor polerar hudytan, tar bort gamla hudceller och verkar utjämnande. Enzymer från granatäpple ger en varsamt peelande effekt och fulländar exfolieringen. Mjukgörande och vårdande aprikoskärnolja ger huden en välbehövlig fuktboost, jämnar ut hudtonen och ger vacker lyster. Huden känns mjuk och len och den oemotståndliga doften dröjer sig kvar. Passar alla hudtyper. 100% vegansk. • Kroppsskrubb som avlägsnar gamla hudceller.
• Innehåller granatäppelextrakt och partiklar från druva och aprikos.
•Lämnar huden mjuk och len med återfuktad lyster!
• Innehåller granatäppelextrakt och partiklar från druva och aprikos.
•Lämnar huden mjuk och len med återfuktad lyster!
| Egenskaper | Exfolierande |
Fukta huden i duschen. Applicera en liten mängd på kroppen och massera försiktigt i uppåtgående cirkulära rörelser. Använd 1 till 2 gånger i veckan.
| Innehåll | 150 ml |
| Enhetspris | 845 kr/l |
| Varumärken | HICKAP |
| Kategori | Kornpeeling Kropp |
| Visa allt | HICKAP Kornpeeling Kropp |
| Artikelnummer | 822720 |
| EAN | 7350124791647 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundrecensioner
Sortera efter
I
Isedora, 52 år1 v
Luktar illaTänkte reklamera denna men det verkar krångligt när man inte bor nära butik. Fick den igår men den måste vara gammal/dålig. Luktar illa. Ironiskt när det i beskrivningen står att "doften är underbar". Vegansk. Jag är besviken.
M
Malin, 32 år3 v
Skön skrubbHärlig skrubb som doftar gott
Visar 2 av 2