
1 / 1
The Wonder Stick Bronzer
Färg:Icy Chai
Pris: 229 kr
Ett sammetslent multi-stick som kan användas både som bronzer och konturstick för att framhäva dina ansiktsdrag. Svep under kindbenen, käklinjen eller nyckelbenen för omedelbar definition eller använd den som en krämig ögonskugga för att accentuera dina ögon. Den byggbara formulan ger ett hållbart och effektfullt resultat som håller hela dagen.
| Form | Stift |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Recensera produkten
Dela dina åsikter med andra kunder
Recensioner från Sverige
- ZZhila19 år3 månGolden TruffleBetyg 4.0 av 5 stjärnorsmör
Det är bokstavligen smör på ansiktet. Älskar hur krämig den är!!!!
Zhila rekommenderar denna produkt - TThelma17 år4 månGolden TruffleBetyg 5.0 av 5 stjärnor10/10
Älskar denna produkt
Thelma rekommenderar denna produkt - EErnisa29 år5 månIcy ChaiBetyg 2.0 av 5 stjärnorHelt ok
Bra nyans och ser bra ut på ansiktet men dålig kvalité, gick isär/sönder efter 2 användningar. Man kan få så mycket bättre produkt för pengarna.
- JJulia27 år6 månIcy ChaiBetyg 4.0 av 5 stjärnorEnkel att blanda ut
Väldigt enkel att blanda ut och blir inte fläckig. Contour färgen passar dock bäst om man är väldigt blek, syns knappt på mig och jag är inte särskillt brun alls..
Julia rekommenderar denna produkt - SStina22 år8 månIcy ChaiBetyg 5.0 av 5 stjärnorBÄSTA
Detta är andra gången jag köper denna och är verkligen en holy grail. Testat så många andra bla fenty som ska vara liknande men ingen produkt e lika bra som denna
Stina rekommenderar denna produkt - MMichaela40 år8 månIcy ChaiBetyg 5.0 av 5 stjärnorPerfekt!
Krämig, dryg och blandas ut perfekt! Sitter hela dagen!
Michaela rekommenderar denna produkt

