
1 / 1
Fresh Start Micellar Cleansing Gel
Storlek:100 ml
Pris: 189 kr
Fri leverans på köp över 199 kr ·
En mild micellär gelrengöring berikad med fuktboostande glycerin, xylitol, pantenol och hyaluronsyra, som lämnar huden mjuk, ren och väl återfuktad utan någon fet hinna. Rengör från smuts och makeup, effektivt men utan att skada hudbarriären. Idealisk för känslig och/eller aknebenägen hud.
•Torkar inte ut huden
•Avlägsnar smuts och makeup effektivt
•Stödjer och stärker hudbarriären
•Kan användas utan vatten
•Torkar inte ut huden
•Avlägsnar smuts och makeup effektivt
•Stödjer och stärker hudbarriären
•Kan användas utan vatten
Inspiration

Kundrecensioner
J
Johanna, 32 år1 mån.
Rengör väldigt braRengör väldigt bra och lämnar inte huden torr och stram. Har lätt att bli irriterad efter ett tag av rengöringar men inte med denna. Har kombinerad hud, oljig i t-zonen och torr om kinderna.
Jag lyck...
I
Ida, 25 år5 mån
Ny favorit!Torkar inte ut huden alls, irriterar inte min känsliga hy och tar bort allt smink superbra. Rekommenderar denna! Ny favorit hos mig med känslig hy och som alltid brukar bli torr av liknande produkter.
Visar 2 av 2

