Spara 10%Köp för 600,-
1 / 1
Spara 10%Köp för 600,-

Man Aqua

Medlemspris
Pris: 729 kr
Original pris:810 kr
Spara 81,-

Pris per styck vid köp för min. 600,-

10% extra vid köp över 600 kr*

Du får 729 poäng som medlem
Med denna produkt får du fri leverans ·
Jimmy Choo Man Aqua Eau de Toilette är en frisk, träig marin doft tillägnad en man som omfamnar livet.

-

Den öppnar upp med en våg av kryddig, söt kardemumma som möter fräschör i form av grapefrukt, innan den dunstar i ett friskt hjärta av iskall pelargon och salvia, som båda blandas med det marina ackordet som är hjärtat i Jimmy Choo Man Aqua.

-

I basen får patchouli och amber en mjuk, havsinspirerad aspekt med tillsats av salt mo
FormSpray
DoftfamiljAromatisk
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, EUGE NOL

OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.

Innehåll50 ml
Enhetspris14 580 kr/l
VarumärkenJimmy Choo
SerieMan Aqua
KategoriEau de Toilette
Visa alltJimmy Choo Eau de Toilette
Visa alltMan Aqua Eau de Toilette
Artikelnummer782907
EAN3386460129831

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

Bli först med att recensera denna produkt
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer