Nice Price
1 / 1
- Vill du titta på videon?Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
Variant:80 ml
Nice Price
299 kr
Sojabaserad
Återfuktande
Lugnande och lindrande
Känslig
Torr
Detta serum återfuktar ända ner till cellnivå, lugnar huden och ger en optimal fuktbalans. Har du problem med hud som lätt blir irriterad och är svår att lugna ner? Känner du att din hud aldrig får tillräckligt med fukt? Då är det här serumet för dig. Om du ger din hud tillräckligt med fukt producerar den mindre olja vilket gör att till exempel makeup sitter bättre. Fungerar för alla hudtyper och särskilt för känslig hud.
Hudtyp | Torr, Känslig |
Egenskaper | Lugnande och lindrande, Återfuktande |
Applicera efter rengöring och toner. Några droppar räcker för att ansikte och hals. Massera in serumet med små uppåtgående cirkelrörelser och avsluta med en fuktkräm.
Innehåll | 80 ml |
Enhetspris | 3.737,50 kr/l |
Varumärken | KLAIRS |
Serie | Rich Moist |
Kategori | Serum |
Visa allt | KLAIRS Serum |
Visa allt | Rich Moist Serum |
Artikelnummer | 791413 |
EAN | 8809115025258 |
Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.
- Visa
- Mastercard
- Swish
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundrecensioner
Sortera efter
E
Emelie4 mån
Återfuktade inte alls tillräckligt för min torra hy.
P
Pia9 mån
Ingenting fungerar så bra som detta om huden ”fått för mycket”. Lugnar direkt och över natten. Också riktigt bra under ögonen.
S
Saga1 år
En av mina favoriter när när det kommer till fuktserum! Går snabbt in i huden och lämnar den mjuk och "plumpad". Stor flaska så räcker länge!
T
Tindra1 år
Super bra serum som återfuktar ordentligt. Väldigt dryg och en skön konsistens.
Visar 4 av 11