1 / 1

Lash Paradise Primer

Variant:01 White
Pris: 169 kr
Du får 169 poäng som medlem
Fri leverans på köp över 199 kr ·
Boosta resultatet från din Lash Paradise mascara! L'Oréal Paris Lash Paradise Lash Primer ger en plumpande effekt och fungerar även som bas för ett fylligare resultat. Ger 1,4X* mer volym jämfört med användning av bara mascara! Formula berikad med 99 % ingredienser av naturligt ursprung, samt vårdande extrakt av kamomill och E-vitamin för att hjälpa till att stärka fransarna. Lash Paradise Lash Primer vårdar som en inpackning men fungerar som en vanlig primer. Testad under oftalmologisk kontroll. Passar för känsliga ögon.

- Förbättrar fransvolym
- 99 % ingredienser av naturligt ursprung
- passar för känsliga ögon.

*Instrumentellt test.
Används som primer inför mascara. Applicera genom att dra borsten genom fransarna från rot till topp.
Innehåll7,2 ml
Enhetspris23 472,22 kr/l
VarumärkenL'Oréal Paris
SerieMake-up
KategoriMascara
Visa alltL'Oréal Paris Mascara
Visa alltMake-up Mascara
Artikelnummer724177
EAN3600523503384

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Inspiration

Hitta din nästa makeup look med KICKS Makeup Advisor

Kundrecensioner

4
Baserat på 28 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
516
45
32
21
14
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
E
Ece, 39 år
2 v
Perfekt primerJag brukar använder Lancome S primer men den här. Produkter är himla bra. Böir tjock och längre och lätt att tabort.
C
Caisa, 30 år
4 mån
OsäkerOsäker vad jag tycker om den här, om den verkligen gör så stor skillnad. Det är inget jag sträcker mig efter och hoppar ofta över den.. en bra mascara tycker jag gör lika bra jobb utan den här
J
Johanna, 39 år
4 mån
Fantastisk bra mascara primerDenna primer håller mascaran på plats och är lätt att applicera på ögonfransarna
P
Pia, 59 år
4 mån
Otroligt prisvärd boosterI 10 år har jag använt Lancome men av en slump hittade jag denna. Perfekt kletig, skön borste, räcker i månader! Superbra!
Visar 4 av 28