
Spara 25%
1 / 1
Variant:Black
Pris: 126,75 kr
Spara 42 kr
MAXAT med makeup ögon | läppar | naglar UPP TILL 30%
Volym
Längd
Ej vattenfast
Ta dina fransar till paradiset med intensiv volym och spektakulär längd! L'Oréal Paris Lash Paradise mascara ger dina fransar 20X* mer volym och upp till 2X* mer längd. Fiberborsten täcker dina fransar i den lena formulan som är berikad med blomsteroljor och extrakt av blåklint. Den vårdande effekten i formulan gör så att dina fransar känns mjuka och välvårdade. Testad under oftalmologisk kontroll. Passar för känsliga ögon.
*Instrumentellt test, 24 personer.
*Instrumentellt test, 24 personer.
| Egenskaper | Längd, Volym, Ej vattenfast |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Recensera produkten
Dela dina åsikter med andra kunder
Recensioner från Sverige
- SSahar47 år1 mån.BlackBetyg 1.0 av 5 stjärnorEj för känsliga ögon
Köpte den för att den skulle passa känsliga ögon men det började svida direkt i mina ögon. Så passar inte känsliga ögon tyvärr.
- AAntzela44 år3 månBlackBetyg 3.0 av 5 stjärnorFin på men känns som grus.
Visst fin på.. men gud va den smular.. känns som sand i ögonen efter några timmar. Lätt att ta bort då den faller av under dagen som grus. Svarta prickar över ansiktet efter sanden faller ner på kinden. Men man får okej fransar. Färgen är jätte fin.
- MMilica40 år4 månIntense BlackBetyg 4.0 av 5 stjärnorBästa mascara
Ända nackdelen är att den blir torr efter två veckor användning, men fortfarande bästa mascara som ger volym
Milica rekommenderar denna produkt - CChristine42 år5 månBlackBetyg 1.0 av 5 stjärnorSämsta mascaran
Hade hört mycket fint om denna, men tyvärr, är troligen den sämsta mascaran jag har testat. Ögonfransarna blev klumpiga och korta. Mycket besviken!
- KKarolina49 år8 månIntense BlackBetyg 5.0 av 5 stjärnorEn favorit för volym
Bästa mascaran men innehåller väldigt lite produkt och torkar ut/tjocknar ganska fort.
Karolina rekommenderar denna produkt - IIsabella29 år9 månBlackBetyg 1.0 av 5 stjärnorKletar
Jättemissnöjd. Det räckte med att jag skrattade lite på jobbet och att ögonen tårades så kletade mascaran av sig på underfransarna och jag blev grå under ögonen.


Vill du titta på videon?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
