1 / 1
Pris: 179 kr
Du får 179 poäng som medlem
Resestorlek
Ett torrschampo som kombinerar styling och hårbottensvård. Fräschar omedelbart upp håret och ger en lugnande och svalkande känsla som lindrar klåda i hårbotten. Perfekt att ta med på resan!

Stadga 1/5
Ger håret en ren känsla
Lindrar kliande hårbotten
Med Aloe Vera och Niacinamide
100% vegansk
StorlekResestorlek
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies

Kundrecensioner

4.7
Betyg 4.7 av 5 stjärnor
Baserat på 3 recensioner
Recensera produkten

Dela dina åsikter med andra kunder

Välj ett betyg

Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering.

Recensioner från Sverige
  • I
    Ida
    1 år
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    200 ml

    Älskar! Flaskan håller längre än andra jag testat, håret blir inte strävt och det lämnar inga vita rester i hårbotten. Har även känslig hårbotten men upplever inte heller någon klåda eller irritation med det här schampot.

  • E
    Emma
    2024-08-01
    Betyg 5.0 av 5 stjärnor
    200 ml

    Bästa torrschampot jag provat! Lätt konsistens, håret blir inte strävt, vilket jag gillar. Ger ingen volym, men det behöver det heller inte för min del. Lätt att tvätta ur håret också.

  • ?
    -slettet-
    2024-03-29
    Betyg 4.0 av 5 stjärnor
    200 ml

    Bästa torrschampot jag provat. Det lämnar håret mjukt och lent, tyvärr har den lite väl stark doft men funkar i övrigt mycket bra.