1 / 1
685 kr
Du får 685 poäng som medlem
Toy Boy Eau de Parfum, den nya ikoniska doften av Moschino.
Toy Boy är en exklusiv doft som tolkar elegans med en touch av ironi. Den talar till en unik, dynamisk, entusiastisk och passionerad person men som inte är rädd för att visa sin ömma och lekfulla sida.

En doft med noggrant utvalda och fantastiska noter. I toppen hittar vi bland annat italiensk bergamot, päron, muskot, rosépeppar och kryddnejlika. Blommiga hjärtnoter av Magnolia, Ros och linblommor balanseras med cashmeran. Basen utgörs av varma ambernoter och Vetiver från Haiti.
FormSpray
DoftfamiljTräig
ALCOHOL DENAT., (SD-ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, EUGENOL, CINNAMAL, CITRAL, ISOEUGENOL

OBS! Det kan finnas små skillnader mellan innehållet ovan och innehållsdeklarationen. Vi rekommenderar därför att du alltid kontrollerar innehållsdeklarationen för den fysiska produkt du får.

Innehåll30 ml
Enhetspris22.833,33 kr/l
VarumärkenMoschino
SerieToyBoy
KategoriEau de Parfum
Visa alltMoschino Eau de Parfum
Visa alltToyBoy Eau de Parfum
Artikelnummer828109
EAN8011003845118

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundrecensioner

1
Baserat på 1 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
50
40
30
20
11
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
Sortera efter
M
Melis
10 mån
30 ml
Rätt syntetisk och gillar inte ros noten i parfymen.
Visar 1 av 1