Nyhet
1 / 1
Storlek:30 ml
Pris: 790 kr
Slutsåld online
Ej tillgänglig
1 MILLION ELIXIR: DEN EXTREMA, MASKULINA DOFTEN FRÅN RABANNE Nå höjden av absolut intensitet med Rabannes varma, kryddiga amberdoft. 1 Million Elixir, med Damascena-ros, vaniljabsollut och cederträ, är för män som utstrålar intensiv, oemotståndlig självsäkerhet. Extrem, elegant och explosiv 1 Million.
REN KRAFT PÅ FLASKA I mästerverket 1 Million Elixir ställs varma trätoners extrema vitalitet mot Damascena-rosens och davanas liköraktiga effekt, som ytterligare förstärks av sensuella svarta vaniljfrön. Detta är ren och skär kraft på flaska.
SYMBOL FÖR SOFISTIKERING 1 Million Elixir bygger vidare på den ikoniska guldtackan och pryds av en skulptural, svart triangel. Flaskans gyllene glans symboliserar maskulin makt och obestridlig stil.
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesKundrecensioner
Recensera produkten
Dela dina åsikter med andra kunder
Recensioner från Sverige
- IIvan42 år4 mån100 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnorMilion
Excellent parfym long last
Ivan rekommenderar denna produkt - KKristina33 år6 mån100 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnorOen Million
Min man älskar den
Kristina rekommenderar denna produkt - EEmilia26 år7 mån100 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnorÄlskar!
Så otroligt god doft! En go to som jag alltid köper till sambon
Emilia rekommenderar denna produkt - CCarola54 år1 år50 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnorParfym
Min mans favorit parfym, luktar fantastiskt
Carola rekommenderar denna produkt - ?-slettet-2023-11-11100 mlBetyg 2.0 av 5 stjärnor
En besvikelse från mig ! Jag har många dofter och tänkte att denna skulle avvika och sticka ut från originalet . Tycker denna är snäppet sämre än originalet så det var tyvärr ett misslyckat köp ! Skulle köpa originalet One million istället för denna .
- Rrana.r85852023-10-11100 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnor
Jag köpte en till min vän, han älskar den väldigt mycket och det gör jag också😍😍 En behaglig och ihållande doft som passar alla tider.


Vill du titta på videon?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies