
1 / 1
Lash Volumiser Mascara 38°C
Variant:Black
Pris: 460 kr
Med denna produkt får du fri leverans ·
Volym
Längd
Vattenfast
Omvandla fransar med denna exceptionella mascara som ger högeffektivt resultat som om fransarna multiplicerats. Lash Volumiser formulan omsluter varje ögonfrans och ger maximal volym, medan den speciellt utformade Trippel spiralborsten fångar upp varje individuell frans från rot till spets, täcker och separerar för en fulländad effekt. Intensivt pigmenterad med helsvarta pigment, vilket ger dramatiska resultat som nästan är hypnotiserande. SENSAIs ursprungliga 38°C formula är resistent mot svett, vatten och sebum, men sköljs av med varmt vatten på minst 38°C.
| Egenskaper | Vattenfast, Längd, Volym |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Recensera produkten
Betygsätt produkten och dela din upplevelse
Recensioner från Sverige
- EEmilia37 år1 mån.Betyg 5.0 av 5 stjärnorBäst
Smular inte, sitter på plats hela dagen, ger så fin volym.
Emilia rekommenderar denna produkt - JJulia40 år2 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorToppen
Dryg, sitter där den ska och kletar inte under dagen
Julia rekommenderar denna produkt - VViktoria37 år2 månBetyg 4.0 av 5 stjärnorBäst av alla - men torkar för snabbt
Jag har testat många, många mascaror och det här är den bästa. Fyllighet, volym, klumpar inte, lägger sig fint, lägger sig inte under ögonen och är lätt att tvätta bort. Jag har köpt så många men de torkar för snabbt, särskilt givet priset. Om det inte vore för det skulle jag köpa igen och igen.
Viktoria rekommenderar denna produkt - AAnn-Kristine55 år2 månBetyg 3.0 av 5 stjärnorIngen volym men sitter bra
Sitter bra och ger separerade fina fransar men ingen volym man får jobba jättelänge men blir inte långa och fylliga, priset drar ner finns bättre alternativ.
- VViivi18 år3 månBetyg 3.0 av 5 stjärnorInte för mig
Mascaran gav fin längd och fransarna blev inte klumpiga, men den tyngde ner mina fransar på en gång. Tyvärr så funkade den inte för mig, men har man inte problem med att fransarna faller under dagen så kan den absolut funka!
- BBat-Uyanga37 år4 månBetyg 5.0 av 5 stjärnorSuper
Jag använder 11år
Bat-Uyanga rekommenderar denna produkt

