
1 / 1
Always Sharp Waterproof Kohl Eyeliner
Färg:Raven
Pris: 309 kr
Du får 309 poäng som medlem
Slutsåld online
Vattenfast
Denna vattenfasta, långtidshållbara Kohl-eyeliner vässar sig själv varje gång du skruvar av locket. Alla Smashbox eyeliners är hyper-pigmenterade och smular inte.
Studio Tip: Eyelinern kan även användas på den våta kanten i ögat eller som ögonskugga genom att applicera produkten på ögonlocket och därefter blanda in ögonskugga i färgen.
Studio Tip: Eyelinern kan även användas på den våta kanten i ögat eller som ögonskugga genom att applicera produkten på ögonlocket och därefter blanda in ögonskugga i färgen.
| Egenskaper | Vattenfast |
| Täckningsgrad | Hög |
| Finish | Satin |
| Form | Kohl |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration

Kundrecensioner
Recensera produkten
Betygsätt produkten och dela din upplevelse
Recensioner från Sverige
- EEva80 år1 mån.SumatraBetyg 4.0 av 5 stjärnorBra enkel att använda o glider bra vid ögonkasten.
Bra färg och konsistens.
Eva rekommenderar denna produkt - MMatilda22 år3 månRavenBetyg 1.0 av 5 stjärnorInte bra alls
Tyvärr tycker jag inte den är pigmenterad alls sätter sig inte under ögat och torr. Både jag och min lilla syster vart onöjda.
- EEvelina33 år11 månSumatraBetyg 1.0 av 5 stjärnorHemsk
Den går av hela tiden och det är inte bra pigment heller, har provat flera olika penslar för att smudga ut den- med och utan ögonskugga och den är så svårjobbad. Tog slut på en månad då den bryts av när man vässar och använder den. Hade hoppas på mer medtanke på priset.
- HHelene2023-09-18RavenBetyg 3.0 av 5 stjärnor
Själva pennan sitter bra, men den självvässande funktionen funkar bara ett tag, spetsen trycks in i locket och blir inte spetsig längre
- MMalin2023-05-06RavenBetyg 1.0 av 5 stjärnor
Har inte ens kunnat prova den då den bara bryts av hela tiden.


Vill du titta på videon?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies