1 / 1
  • Vill du titta på videon?
    Då behöver vi att du accepterar funktionella cookies
1.200 kr
Du får 1200 poäng som medlem
Mycket sensuell, intensivt fyllig.

MYSLF Le Parfum, den nya intensiva doften sprungen ur kontrasterna hos alla moderna män. Essensen av en man som är född för att vara ingenting annat än sig själv. Radikalt djärv. I huvudsak kontrasterande. Ursäktslöst nyanserad.

FÖDD FÖR ATT HÅLLA.
Ett nytt intensivt trädoftande blomsterstatement, skapat genom ett oväntat möte mellan mjuk blommighet och sammetslent trä, och förstärkt av sammetslen vanilj för ett nytt sensuellt doftspår av ambraträ.

- Toppnot: ett livfullt och kryddigt ackord tillverkat av svartpepparessens.
- Hjärtnot: ett strålande och fylligare apelsinblomshjärta skapat för YSL Beauty.
- Basnot: sensuella och strukturerade tränoter möter en beroendeframkallande och sammetslen vaniljbourboninfusion.

BORN BOLD.
En radikal tolkning av den ikoniska YSL-silhuetten i en flaska. En ny radikalt svart matt monolit som står i kontrast till en glansigt lackerad svart YSL Cassandre-logotyp som slår i hjärtat.

FÖDD ANSVARSFULL.
MYSLF främjar användning av naturliga ingredienser, varav många är ansvarsfullt och hållbart framtagna. Infusionen av bourbonvanilj som tillför värme och djup till LE PARFUM odlas genom lokala program i Sava-regionen på Madagaskar som stödjer utsatta samhällen, utifrån principer om rättvis handel.

BORN MYSLF. Myslf, oavsett vad.
FormSpray
DoftfamiljTräig
Spraya MYSLF Le Parfum på dina pulspunkter: hals, halsringning och handled.
Innehåll40 ml
Enhetspris30.000 kr/l
VarumärkenYves Saint Laurent
SerieL'Homme
KategoriEau de Parfum
Visa alltYves Saint Laurent Eau de Parfum
Visa alltL'Homme Eau de Parfum
Artikelnummer825597
EAN3614274114669

Du kan betala med valfri metod hos oss. Du väljer betalningsmetod i kassan.

  • Visa
  • Mastercard
  • Swish
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundrecensioner

5
Baserat på 3 recensioner
Se fördelningen av stjärnor här
53
40
30
20
10
Alla recensioner läses av KICKS kundservice innan publicering. Läs mer
Sortera efter
D
David
6 mån
60 ml
Mycket bättre än originalet helt klart värt prislappen
T
Thanaphon
8 mån
60 ml
Inget speciellt eller extraordinärt med den här, men den luktar fortfarande väldigt gott. Väldigt träig och mysig. Detta är en fantastisk bra på vinter. Livslängden är super bra. Det här är den typen av doft du bär på en snöad dag.
L
Lucas
9 mån
60 ml
Bra!
Visar 3 av 3