1 / 1
This Is Him! Eau de Toilette
Storlek:100 ml
Pris: 1 215 kr
Du får 1215 poäng som medlem. Logga in här
Med denna produkt får du fri leverans ·
Zadig & Voltaire, ett varumärke klassat easy luxury. De tre värdeorder är rock, konst och Paris. Att vara rockig är att vara dig själv. Fri, och bekväm med din rebelliska elegans och fylld med självsäkerhet.
Denna gentleman av rock doftar pepprig grapefrukt som reflekterar självförtroendet av denna urbana, konstnärliga äventyraren. Livlig med ett varmt hjärta av vanilj och rökelse. I basen finner vi den finaste sandelträ.
Denna gentleman av rock doftar pepprig grapefrukt som reflekterar självförtroendet av denna urbana, konstnärliga äventyraren. Livlig med ett varmt hjärta av vanilj och rökelse. I basen finner vi den finaste sandelträ.
| Form | Spray |
| Doftfamilj | Träig |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesKundrecensioner
Recensera produkten
Betygsätt produkten och dela din upplevelse
Recensioner från Sverige
- DDean2018-03-0730 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnor
Riktigt nice doft. Vanilj, grapefrukt, rökelse och trä. Perfekt till vintern!
- CCissi2017-06-2930 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnor
Produktbeskrivningen måste vara en av de värsta googletranslatemisslyckanden jag sett. Var vänliga låt en människa översätta dem, eller i alla fall korras av en människa med godkänt gymnasiebetyg i svenska. Dofter är bra, en av de bästa i sortimentet. Rökelse och kåda, inte för söt. Unisex.
- JJennifer2017-02-2830 mlBetyg 5.0 av 5 stjärnor
Mystisk, sexig och manlig doft, doftar mycket av trä, läder och även en aning tobak. Så fin doft till pojkvännen eller farsan!

