
1 / 1
Fresh Facial Peeling Scrub
Variant:50 ml
Pris: 365 kr
Du får 365 poäng som medlem. Logga in här
Slutsåld online
Alltid gratis Click & Collect i Kicks butik ·
Uppfräschande creme-scrub för ansiktet som innehåller naturliga pärlor i två olika storlekar. De större avlägsnar orenheter och döda hudceller medan de mindre slätar ut och förfinar hudtexturen. Håller huden i gott skick och får fram lystern i huden, cellförnyelsen stimuleras och effektiviteten av efterföljande hudvårdsprodukt förbättras.
Passar för alla åldrar och är speciellt anpassad för en uttorkad hud. Berikad med ekologisk leaf of life-extrakt fräschar den upp huden och ger fukt. Dermatologiskt testad.
Passar för alla åldrar och är speciellt anpassad för en uttorkad hud. Berikad med ekologisk leaf of life-extrakt fräschar den upp huden och ger fukt. Dermatologiskt testad.
| Hudtyp | Torr |
| Speciella behov | Förstorade porer |
| Egenskaper | Lystergivande |
Vill du se innehållet?
Då behöver vi att du accepterar funktionella cookiesInspiration
Kundrecensioner
Recensera produkten
Betygsätt produkten och dela din upplevelse
Recensioner från Sverige
- JJosefina42 år6 dBetyg 5.0 av 5 stjärnorBaby hud
Min absoluta favorit är Sensai’s, men denna gör jobbet bra. Fina korn som lämnar huden slät och frisk. Kan absolut köpa igen
Josefina rekommenderar denna produkt - DDaniela2021-03-26Betyg 5.0 av 5 stjärnor
Inte så rivig men gör sitt jobb. Ansiktet blir verkligen len och ren efter användning. Köper def igen.
- IIda2021-03-12Betyg 5.0 av 5 stjärnor
Superskön och lyxig scrub/peeling! Man blir väldigt mjuk av den, känns effektiv men ändå mild mot huden. Gillar den jättemycket! Lätt fräsch och god doft. Kommer köpa igen!


